Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon, balkonların özelliğini kaybetmeden yaz ve kış aylarında kullanımı kolay, güvenlik açısından sağlam, temizlik açısından rahat, görüntü açısından estetik ve şık bir sistemdir.

Değişen teknolojinin günümüze getirdiği katlanır cam balkon sistemleri günlük hayatımızda önem taşıyan balkonlarınızı yaşama katarak her mevsim kullanabilme imkanı sağlamaktadır.

Cam balkon sistemi ile mekanlarınızın dışarıdan bina ile bütünleşmiş estetik bir görüntü oluşturur. Her tip balkona uygulanabilir.

Katlanır cam balkon modellerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (1)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (2)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (3)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (5)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (6)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (7)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (8)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (9)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (10)
katlanır-cam-balkon-modelleri-1 (11)

Düz Açılır Cam Balkon

Düz açılır cam balkon sistemleri adından da anlaşılacağı üzere şekil itibarıyla dikdörtgen veya kare gibi düz mimariye sahip balkonlar için idealdir.

Düz katlanır cam balkon, balkonların özelliğini kaybetmeden yaz ve kış aylarında kullanımı kolay, güvenlik açısından sağlam, temizlik açısından rahat, görüntü açısından estetik ve şık bir sistemdir.

Oval Açılır Cam Balkon

Oval açılır cam balkon, klasik dikdörtgen, kare ya da açılı balkonlar dışında mimari açıdan estetik şekilde düzenlenmiş olan oval balkonlar için tasarlanmıştır. Balkonunuzun ovalliğinin derecesi ne olursa olsun kolaylıkla uygulanabilir.

Oval katlanır cam balkon, oval şekle sahip balkonların özelliğini kaybetmeden yaz ve kış aylarında kullanımı kolay, güvenlik açısından sağlam, temizlik açısından rahat, görüntü açısından estetik ve şık bir sistemdir.

Açılı Cam Balkon

Açılı cam balkon sistemleri şekil itibarıyla dikdörtgen, kare gibi düz şekillere sahip olmayan, bunun yanında ovalde olmayan balkonlar için ideal bir balkon camlama sistemidir.

Açılı cam balkon, balkonların özelliğini kaybetmeden yaz ve kış aylarında kullanımı kolay, güvenlik açısından sağlam, temizlik açısından rahat, görüntü açısından estetik ve şık bir sistemdir.