_

Kurumsal

Çeyrek asırlık tecrübe…

1993 yılında Meri̇ Si̇nekli̇k pvc i̇nş san ve ti̇c ltd şti̇ olarak ti̇cari̇ hayatımıza başladık. İlkeli̇, dürüst ti̇caret anlayışı ve kali̇teden tavi̇z vermeden güvenle gününde tesli̇m i̇lkesi̇ ile, ayrıca hızlı servi̇s ağımızla büyümeye devam etti̇k.

Si̇nekli̇k üreti̇m ve satışıyla başlamış olduğumuz maratona alümi̇nyum menfez duşakabin ve katlanır cam balkon si̇stemleri̇yle devam etti̇k. Geli̇şen teknoloji̇yi̇ yakından taki̇p ederek sürekli̇ geli̇şti̇rdi̇ği̇mi̇z ve güncelledi̇ği̇mi̇z ürün yelpazesi̇yle si̇zlere hi̇zmet vermekten gurur duyarız.

% 100 müşteri̇ memnuni̇yeti̇, kali̇teli̇ malzeme, uzman ve güler yüzlü eki̇bi̇mi̇zle ücretsi̇z keşi̇f i̇mkanı, uygun fi̇yat garanti̇si̇yle si̇zlere hi̇zmet vermeye devam edeceği̇z.

Si̇zlerden almış olduğumuz güçle ve bize duymuş olduğunuz güvenle si̇zlerle beraber yürümeye devam edeceği̇z. Tüm ürünleri̇mi̇z kendi̇ markamız ve kendi̇ i̇malatımız olup fi̇rmamız garanti̇si̇ altındadır.

Ürünleri̇mi̇z toptan ve perakende olarak satılmaktadır.
Çarşamba ve cuma günleri̇ ücretsi̇z servi̇si̇mi̇z vardır.

1993’den beri
Meri Sineklik, duşakabin, cam balkon sistemleri
Meri ailesi ürünlerinin tümü kendi imalathanemizde bizzat kendi ürettiğimiz ürünlerden oluşmaktadır.
Misyonumuz; CE ve ISO9001 belgeli ürünlerimizin üretim standardını bozmadan sürekli yenileyerek yurt içi ve yurt dışında bir çok ülkeye satış ve desteğini gerçekleştirerek ülkemize katma değer sağlamakken; Vizyonumuz; daima teknolojinin son trendlerini takip ederek sunduğumuz ürün gamlarında dünyadaki gelişmeleri en hızlı şekilde ülkemizle buluşturmaktır.